Strona zespołu >>

Rozległy budynek zlokalizowany jest tuż obok Parku Uzdrowiskowego, gdzie rozpościera się przepiękny widok. C.S.W. Energetyk przygotowany jest do obsługi grup zorganizowanych, jak również Gości indywidualnych, zainteresowanych odpoczynkiem w ciszy i spokoju.
W całym obiekcie zapewniamy Naszym Gościom 60 poki, 6 sal szkoleniowych, klimatyczną restaurację i kawiarnię oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Organizujemy pobyty zarówno małych grup, jak i dużych eventów, czy wesel do 180 osób. Zapraszamy.

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk zlokalizowane jest tuż obok Parku Uzdrowiskowego. Obiekt przygotowany jest do obsługi grup zorganizowanych oraz Gości indywidualnych.

Do dyspozycji Gości przygotowanych jest 120 miejsc noclegowych:

  • 14 pokoi jednoosobowych,
  • 26 pokoi dwuosobowych,
  • 14 pokoi trzyosobowych,
  • 6 apartamentów,

każdy pokój wyposażony w łazienkę, tv-sat, telefon, internet bezprzewodowy.

Organizatorzy konferencji, szkoleń i imprez firmowych mają do dyspozycji 7 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych i profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, mogących pomieścić od 5 do 200 uczestników.

Organizujemy również przyjęcia weselne, komunie oraz inne przyjęcia okolicznościowe, a także uroczyste kolacje, bankiety, cateringi, czy imprezy integracyjne.

Zapraszamy do klimatycznej kawiarni i restauracji „Amperia Cafe”, gdzie serwujemy smakowite dania, wyśmienite desery, aromatyczną kawę oraz wina z różnych zakątków świata.

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe „ENERGETYK”
ul. Paderewskiego 10, 24-150 Nałęczów

rezerwacje indywidualne +48 81 501 67 00 (09)
e-mail: recepcja@cswenergetyk.lublin.pl

rezerwacja grupowe +48 81 501 67 01 (02)
e-mail: energetyk@cswenergetyk.lublin.pl
e-mail: marketing@cswenergetyk.lublin.pl

fax +48 81 50-14-047

https://www.facebook.com/CSWEnergetyk/

https://cswenergetyk.lublin.pl/