Strona zespołu >>

 Dawno, dawno,  ponad czterysta lat temu, w tym samym miejscu gdzie obecnie stoi karczma, znajdowały się  zabudowania dla służby, nieopodal dworski pałacyk i karczma. Żyjący jeszcze do dziś ludzie, pamiętają ruiny po tych zabudowaniach i opowieści przekazywane „z ust do ust” o właścicielce dworu, która podczas pożaru ratowala cały swój majątek, zakopując go gdzieś w pobliżu dworu. Niestety nikt do dzisiejszego dnia nie wie gdzie…….
Ruiny po pałacyku, zabudowaniach służby i pięknym ogrodzeniu niestety zostały rozgrabione…….

Po ponad czterystu latach miejsce, otoczone grzybnymi lasami, ciągnącymi się aż do Kozłówki, położone 5 km od jeziora Firlej i Kunów, niedaleko od doliny Wieprza znowu kipi życiem. Cały teren Firlejowego Sioła to ponad 7 ha ziemi, która powoli była adaptowana dla potrzeb Gości. Pierwszymi udostępnionymi zabudowaniami jest dwór szlachecki, w którym mieści się karczma, grill i mini plac zabaw. W 2013 powstały pokoje dla gości, sala konferencyjna oraz teren rekreacyjny. W ramach propozycji do aktywnego spędzania wolnego czasu oferujemy: kort tenisowy, mini pole golfowe, plac zabaw dla dzieci w standardzie europejskim (tyrolka, huśtawka rodzinna, zamek), alejki spacerowe.

            Więc drodzy Waszmościowie i Zacne Białogłowy zapraszamy w nasze skromne progi aby przenieść się wraz z nami ponad czterysta lat wstecz, by odkrywać uroki tego niesamowitego miejsca i tworzyć całkiem nowa historię………

 Z życzeniami wszelkiej pomyślności           

Gospodarze.

    Klimat Sali tworzy drewno, stary tynk, ręczne malowidła ścienne i nastrojowe oświetlenie. Uzupełnieniem tego klimatu jest obsługa, która w strojach szlacheckich ujmie Państwa życzliwością i profesjonalizmem. Sercem restauracji jest kuchnia, w której powstają potrawy godne, królewskich stołów – jak napisał jeden z naszych Gości……..

Duszą lokalu oczywiście są Klienci dzięki, którym mamy ciągle nowe wyzwania do realizacji, i dla nich to właśnie otwieramy swe wrota każdego dnia aby

„ Jedli, pili i ……… swawolili” 

Wracajcie do nas.

!!! W RESTAURACJI NIE PRZYJMUJEMY ZWIERZĄT !!!

Menu przygotowane przez naszą restaurację to specjały kuchni polskiej, regionalnej i włoskiej. Najważniejszym naszym atutem jest wyśmienity smak potraw przygotowanych na bazie świeżych ziół i  wysokiej jakości produktów. Różnorodność karty zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Gości. Stała karta menu jest często rozbudowywana o nowe propozycje przy szczególnych okazjach: weekendów, spotkań okolicznościowych, wesel i imprez firmowych.

Mistrz kuchni, który gotował dla koronowanych głów, przeniósł swoje doświadczenie kulinarne do Firlejowego Sioła i stworzył esencję smaków dla naszych wspaniałych Gości.

Uzupełnieniem potraw są najlepsze marki win z całego świata, drinki i …..kawa przygotowywana na różne sposoby przez nasze baristki.Długo można by pisać, ale tego trzeba po prostu spróbować.

Dwór szlachecki w Firlejowym Siole to niezwykłej urody miejsce, otoczone lasami, rozległymi łakami i polami, w sąsiedztwie malowniczych jezior. Całość jest ogrodzona i monitorowana, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Gościom. Jest to idealne miejsce, aby odpocząć wraz z rodziną, bo obiekt jest przychylny dzieciom i osobom niepełnosprawnym. Zawsze tu można przyjechać ze znajomymi na kawę.

Organizujemy wystawne kolacje, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, wesela a w okresie letnim grille i ogniska. Każde ze zorganizowanych przez nas spotkań  jest niepowtarzalne i spełnia marzenia i oczekiwania naszych Klientów.
Specjalizujemy się w organizacji imprez nawet tych z pozoru niemożliwych do wykonania.

Zawsze zapewniamy dyskrecję, niepowtarzalną aranżację spotkań , niebagatelne menu, przystępną ofertę cenową, natomiast wspaniałą atmosferę budują nasi Goście.

szystkim naszym Gościom, którzy nas odwiedzili, chcieliśmy bardzo, bardzo podziękować  wszystkich tych, którzy  nie mieli jeszcze okazji do nas zawitać zapraszamy w nasze skromne progi.

Podziel się z nami swoją opinią: restauracja@firlejowesiolo.pl

Firlejowe Sioło
Wólka Rozwadowska 5a
21-136 Firlej
Tel.  81 851 44 00
         81 477 81 26
         81 851 29 26

Kom. 668-806-687 (kontakt w sprawie imprez zorganizowanych)

e-mail: restauracja@firlejowesiolo.pl

Rezerwacje: rezerwacje@firlejowesiolo.pl
Rezerwacje HOTELOWE proszę składać tel. – (81) 851-44-00

Istnieje możliwość płatności kartą (za wyjątkiem American Express)

Rachunek bankowy:

PKO Bank Polski S.A. O/Lubartów
08 1020 3206 0000 8602 0058 1934

http://www.firlejowesiolo.pl/

81 851 44 00

restauracja@firlejowesiolo.pl

https://www.facebook.com/firlejowe.siolo/?ref=page_internal