Strona zespołu >>

W Restauracji „Dwór Bogucin” zorganizujemy dla Ciebie wesele, imprezy firmowe, spotkania rodzinne, studniówki, bale karnawałowe, chrzciny, komunie, zaręczyny i wiele innych.

Dwór Lwowski położony jest w Bogucinie na trasie Lublin-Warszawa, nad brzegiem trzech malowniczych stawów.

Charakterystyczny wystrój i aranżacja wnętrz nawiązująca do dworów z kresów wschodnich sprawia, że podróżny może tutaj chociaż na chwile zapomnieć o teraźniejszości i przenieść się w czasy i miejsca istniejące już tylko na starych fotografiach.

Każdy pobyt w naszych progach pozostaje niezapomnianą chwilą.

Serdecznie zapraszamy.

Zaledwie 10 minut od ścisłego centrum Lublina, w przepięknej lokalizacji i sąsiedztwie trzech stawów znajduje się świątynia smaku i aromatu.
W naszej restauracji każdy koneser znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

Szanowni Państwo od dnia 7.12.2017 obiekt hotelowo-restauracyjny o starej nazwie „Dwór Lwowski” wraz z budynkiem zabytkowym, trzema stawami oraz personelem jako zorganizowana część przedsiębiorstwa zmienił swoich właścicieli. Wszystkie zobowiązania zorganizowania uroczystości jak wesela i komunie, które były potwierdzone umowami z poprzednimi właścicielami pozostają w mocy i odbędą się w zaplanowanych terminach. Jako nowi nabywcy chcemy oferować Naszym Gościom usługi na najwyższym poziomie, chcemy wnieść pozytywne zmiany, zainwestować i rozbudować obiekt. Proszę obserwować naszą aktywność a jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, gdyż zdajemy sobie sprawę, iż pracy jest sporo a każdy chce poczuć się wyjątkowo.Serdecznie Zapraszamy – właściciele „Nowy Dwór Bogucin”

Goście Hotelu Bogucin mają do dyspozycji 24 przytulne pokoje: dla dwóch osób lub pokoje z dostawkami dla trzech lub czterech osób; a także pokoje rodzinne i apartamenty.

Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę i dwuosobowe, wygodne łóżko. Jeden z pokoi przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasi Goście w cenie noclegu otrzymują śniadanie.

Wesela

NOWA SALA WIDOKOWA

Wesele dla 250 osób. Nowa sala z widokiem na ogród i staw, już dostępna w ofercie na wesela.

SALA RUSTYKALNA

Hotel z apartamentami dla Nowożeńców

W Hotelu Bogucin wszystkie 24 pokoje wyposażone są w prywatne łazienki. Przy hotelu znajduje się duży parking, place zabaw dla dzieci, ogród, molo i łódki na malowniczym stawie.

Bogucin 108 k/LublinaGarbów (powiat lubelski)

m.me/320652491304084

Zadzwoń 782 247 820

http://dworbogucin.pl

https://www.facebook.com/Dwór-Bogucin-Hotel-Restauracja-320652491304084/

Bogucin 108 A, 21-080 Garbów

Kontakt:
+48 81 501 82 51
+48 782 247 820
hotel@nowydworbogucin.pl