Strona zespołu >>

Dom Weselny Magnolia – Opole Lubelskie

Magnolia Dom Weselny to miejsce stworzone z pasji do natury, zdrowego jedzenia i błogiego relaksu. Jest miejscem w którym mogą państwo zorganizować swoje przyjęcie weselne lub okolicznościowe. Nasz obiekt usytuowany jest poza miastem w cichej , spokojne okolicy w sąsiedztwie lasów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym i wyjątkowym wydarzeniem jest organizacja wesela, komunii, czy każdej innej imprezy o charakterze rodzinnym lub firmowym. Liczy się każdy szczegół. Nasze ogromne doświadczenie w tym zakresie zaowocowało wypracowaniem najwyższych standardów. Z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że Wasze wesele w Magnolii będzie jednym z tych przeżyć, którego nie zapomnicie nigdy.

Zależy nam by nasi goście spotykali się u nas ze wspaniałą, ciepłą atmosferą, profesjonalną i doświadczoną obsługa , oraz pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań by nasi goście byli w pełni zadowoleni z poziomu naszych usług i klimatem jaki tworzymy.

Nasza piękna sala weselna posiada miejsca dla ponad 200 Państwa gości. A już lada moment uruchomimy nasze pokoje hotelowe.

Zapraszamy do kontaktu i przeżycia tego pięknego dnia w Magnolii.

Zapraszamy do kontaktu!

https://www.facebook.com/Dom-Weselny-Magnolia-886840448167927/

Dom Weselny Magnolia – Opole Lubelskie

Emilcin 39A,

Opole Lubelskie,

Lubelskie,

m.me/886840448167927

Zadzwoń 691 973 048