Strona zespołu >>

Wesele

Dzień Ślubu to najważniejsze wydarzenie w życiu dwojga ludzi, którzy decydują się na wspólną drogę. Doskonale to rozumiemy, dlatego z wielką starannością dbamy o to, by wesele spełniło wszelkie oczekiwania Pary Młodej, Rodziców i Gości. Organizowanym przez nas ceremoniom ślubnym
i weselom towarzyszy nasza pasja i profesjonalizm, z którymi podchodzimy do każdego klienta.  Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji Wesel, gwarantuje bardzo wysoki standard przyjęcia. Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalną obsługę, gustowny wystrój sali oraz kuchnię prowadzoną przez wyspecjalizowanych kucharzy, którzy z łatwością przygotują dania, dokładając wszelkich starań, aby były one smaczne i elegancko podane.
Młoda Para otrzymuje od nas Apartament Małżeński na noc poślubną.

Ślub w plenerze

W sezonie letnim wykorzystując walory ogrodu polecamy bajkowy ślub w plenerze. Cieszy się on coraz większą popularnością. W czasie, kiedy pogoda na to nie pozwala uroczystość taką przygotowujemy w Sali Balowej.

Przyjęcia okolicznościowe

Gębarzówka otoczona ogrodem to wymarzone miejsce na rodzinną uroczystość, jubileusz, imieniny i inne przyjęcia okolicznościowe. Doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa oraz domowa atmosfera wyzwala pozytywne emocje i sprawia, że wszyscy Goście czują się swobodnie i mile wspominają spędzone u nas chwile. Menu, które proponujemy subtelnie podkreśla smak rodzinnych uroczystości, nadając im oryginalną oprawę.

Chrzciny

Chrzest dziecka to okazja do uroczystego spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Gębarzówka należy do najbardziej pożądanych lokali na przyjęcia chrzcielne. Znajdziemy tu gustownie zaaranżowane sale i specjalnie dobrane menu. Mamy cenią sobie ciepło i wygodę naszych sal oraz osobne pomieszczenie gdzie można spokojnie przewinąć i nakarmić malucha, a także samemu się zrelaksować. Dla najmniejszych Gości zapewniamy dziecięce krzesełka, dywan i zabawki do swobodnej zabawy. Miło spędzą czas także większe pociechy – mamy bardzo duży ogród oraz plac zabaw.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe przeżycie zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Podczas organizacji Przyjęcia Komunijnego zawsze podkreślamy, że jest to uroczystość dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej i chcemy, by poczuło się jak najbardziej wyjątkowo w tym ważnym dniu. Wspólnie z rodzicami głównego bohatera tej uroczystości ustalamy menu, uwzględniając także oddzielny jadłospis dla najmłodszych biesiadników Podczas przyjęcia zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów dla wszystkich dzieci w wieku 4-12 lat.  Ponadto dla naszych milusińskich udostępniamy plac zabaw. Umożliwiamy również wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni, która zapewnia niesamowitą atrakcję dla najmłodszych. Gdy goście przyjeżdżają z daleka mogą od razu wynająć pokój hotelowy i nie spieszyć się z powrotem do domu.

Dom Weselny „GĘBARZÓWKA”

Radom
ul. Gębarzewska 11

tel. 607-104-049
gebarzowka@gmail.com

tel. 607-104-049

m.me/873708082677900

http://www.gebarzowka.pl

http://www.facebook.com/Dom-Weselny-Gębarzówka-873708082677900/