Strona zespołu >>

Polski catering | Dom Weselny Baranovia | Baranów

Planujesz dużą imprezę i chciałbyś zaskoczyć swoich gości szerokim wachlarzem potraw i napojów? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz renomowany catering Dom Weselny Baranovia zachwyca młodych i starszych przy każdej okazji: na urodzinach, imprezach firmowych lub innych uroczystościach, podczas których nastrój i dobre jedzenie zapisane są wielkimi literami. Cieszymy się, że możemy być tam z Tobą. Zapraszamy na bezstresowy wieczór w naszym przytulnym, urokliwym ogródku. Poczuj się komfortowo w każdą pogodę w naszych klimatyzowanych wnętrzach.

Doskonały catering z kącikiem dla dzieci

Pozwól nam zachwycić Cię naszą polską kuchnią. Nasz obszerny bufet smakowitych dań i specjałów oferuje różnorodność i jest dla rodzin z dziećmi również doskonałą okazją do wspólnego posiłku. Jesteśmy przyjaźni dzieciom! Twoje pociechy będą zachwycone naszym ekscytującym i ciekawym kącikiem dla dzieci, który zapewni im świetną zabawę.

Alergie lub szczególne diety

Mamy w karcie dań również specjalności wegańskie i wegetariańskie, aby zaprezentować Ci niesamowitą różnorodność smaków. Chcemy, aby jak najłatwiej było Ci dbać o zdrowie, nie rezygnując z jedzenia, i zwiększyć Twoją świadomość tego, jak pyszna może być zdrowa żywność. Dla naszych gości mamy bezpłatne parkingi. Dostęp bez barier jest dla nas oczywisty. Twoje czworonogi są zawsze mile widziane! Akceptujemy płatności przelewem bankowym oraz płatność gotówką. Obsługujemy również prywatne uroczystości. Celem uzyskania dalszych informacji i rezerwacji prosimy o kontakt. Wesele marzeń w wspaniałej atmosferze – jesteśmy nastawieni na duże imprezy i chętnie pomożemy Ci zorganizować Twój ważny dzień. Czekamy na Ciebie codziennie od 10:00 do 20:00.

Wszystko w zasięgu wzroku

Baw się w

Dom Weselny Baranovia

Długa 19

Baranów,

Lublin,

Poland

m.me/1403625066598371

Zadzwoń 600 258 804

http://www.facebook.com/Dom-Weselny-Baranovia-1403625066598371

https://dom-weselny-baranovia.eatbu.com/?lang=pl