Strona zespołu >>

Miejscem stylowej przestrzeni ze zjawiskiem harmonijnego połączenia kultury i sztuki jest galeria Deko Styl. Otoczenie, które warunkuje nasze samopoczucie możemy dopasować do swoich potrzeb, upodobań i nastroju. W życiu każdej osoby przychodzi potrzeba, by to właśnie otoczenie, wnętrze domu było w dobrym stylu. Wiedzeni tą potrzebą często szukamy miejsca, które pozwoliłoby nam te pragnienia realizować. W Puławach takim miejscem jest galeria Deko Styl.

Z doświadczenia i zamiłowania do kwiatów oraz profesjonalnego ujęcia przedmiotów tworząc aranżacje dekoracyjne, realizowane są tutaj kompleksowo efektowne dekoracje ślubne i weselne.

Serdecznie witamy wszystkich, którzy nas odnaleźli i zechcą odwiedzać nasze strony.

Z doświadczenia i zamiłowania do kwiatów oraz profesjonalnego ujęcia przedmiotów tworząc aranżacje dekoracyjne, realizowane są tutaj kompleksowo efektowne dekoracje ślubne i weselne. Niezwykle szeroko zostaje przedstawiona ta oferta. Uroczyste bale i imprezy okolicznościowe najczęściej odbywają się z udziałem sztuki kreowanej przez Deko Styl. Pracując od 1999 roku, obserwowano nieśmiałe upodobania klientów, które zmieniły się na ceremonialne. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie ślub w kościele bez wykwintnej dekoracji. Prawdziwy zachwyt odbiorców jest utytułowaniem najwyższej klasy pracy projektantów firmy Deko Styl.
Zapraszamy do punktów na terenie Puław:

Al. Partyzantów 2a,
Pon-Pt 10-18, So 10-14

ul. Lubelska 2, Galeria Zielona, I Piętro
Pon-So 9-20, Nd 11-19

e-mail: dekostylgaleria@gmail.com
WWW: www.dekostyl.com

Koncepcje Ślubne
Skoncentruj uwagę na swoich ślubnych planach i pomyśl jak może być klimatycznie. Poznaj koncepcyjne rozwiązania Deko Styl, a spełnią się Twoje marzenia!

Dekoracje ślubne – to oferta dla par zawierających związek małżeński. Oferta Deko Styl składa się z dekoracji kościołów, wystroju sal na przyjęcia weselne, dekoracji samochodów i bryczek oraz wiązanek ślubnych. Służymy doświadczeniem od 1999 roku. Dobrą radą i wykonawstwem obsługujemy studniówki, bale rocznicowe, imprezy integracyjne, spotkania zakładowe, komunie, chrzciny, bale sylwestrowe, imprezy plenerowe, turnieje i zawody sportowe.

Spełniamy życzenia klientów wykonując bukiety i kosze kwiatów z podziękowaniem dla rodziców oraz inne niezbędne kompozycje kwiatowe. W naszych pracach wykorzystujemy kwiaty naturalne jak i sztuczne, galanterię floralną i biżuterię. Proponowane przez nas koncepcje poszerzamy o odważne pomysły klientów. Oryginalność i niepowtarzalność usług sprawia przyjemność nam jak i klientom. Kompleksowa usługa zachowuje spójny charakter, a panna młoda wiązankę otrzymuje w prezencie. Dla klientów dysponujemy komfortowym miejscem konsultacji wyposażonym w elementy wystroju i bogatą galerię własnych zdjęć.

ul. Partyzantów 2a24-100 Puławy
tel. 81 886 53 03

ul. Lubelska 2 Galeria Zielona
24-100 Puławy
tel. 81 888 33 62

kom. 605 567 471
kom. 665 173 370

e-mail:dekostylgaleria@gmail.com

dekostyl@interia.pl

http://www.dekostyl.com

http://www.facebook.com/DekoStylGaleria/