Strona zespołu >>

Pracownia Cukiernictwa Artystycznego „Zbyszek” to firma wywodząca się z długiej tradycji i pasji tworzenia słodkich dzieł sztuki. Od 1937 roku wciąż udoskonalamy nasze przepisy i opracowujemy nowe, aby w naszych wypiekach można było znaleźć zarówno odzwierciedlenie światowych trendów, jak i niezapomniany smak domowych słodkości. Z zamiłowaniem dbamy o każdy szczegół, od najwyższej jakości naturalnych składników, po atrakcyjny wygląd, aby we wszystkim, co tworzymy, mogli Państwo znaleźć nasze cukiernicze serce.

Dlaczego nasze produkty są tak wyjątkowe?

Jesteśmy lokalną firmą, znamy doskonale potrzeby naszych Klientów i spełniamy je na co dzień dostarczając wyjątkowe ciasta i torty oparte na naturalnych składnikach (śmietana kremówka 30%, prawdziwe masło, prawdziwy ser w sernikach, oraz alkohol w produktach z alkoholem). Korzystamy także ze świeżych składników oraz soczystych owoców takich jak truskawki, maliny, borówki, czereśnie czy wiśnie. W naszej cukierni znajdziecie Państwo codziennie świeżą dostawę naszych wypieków. Dzięki indywidualnemu podejściu stworzony przez nas tort może być indywidualnie dopasowany do Twoich wymagań i oczekiwań.

Czy wiesz, że?

W makowcach wykorzystujemy prawdziwy, naturalny mak. Kupujemy suchy mak, następnie go zaparzamy, odsączamy i mielimy tradycyjną metodą.

Znajdą u nas Państwo między innymi

tort weselny ciasto (na wagę lub mix bankietowy – drobne ciasteczka przekrój naszego asortymentu w papilotkach) chlebek weselny gościńce, pralinki

Więcej informacji: tel. 503 825 333, 691 806 102

Dane kontaktowe

Cukiernia Zbyszek

691 806 102

513 813 250

Leszczyńskiego 19

20-068 Lublin

info@cukierniazbyszek.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Piątek: 11:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 16:00
Niedziela: nieczynne

info@cukierniazbyszek.pl

cukierniazbyszek.pl

www.facebook.com/CukierniaZbyszek