Strona zespołu >>

Cześć, nazywam się Paweł i sfotografuję Wasz ślub. Pracuję i mieszkam w Puławach, ale przyjadę, gdzie tylko sobie wymarzycie. W miejsca, które są dla Was najważniejsze i najpiękniejsze. Gdzie Wasz ślub będzie wyjątkowy, pełen dobrych, ciepłych wspomnień. I zdjęć. Ode mnie. Obejrzyjcie galerie, a jeśli chcielibyście abym to ja był z Wami w tym wyjątkowym dniu, zapraszam do kontaktu. Paweł.

Miło Was widzieć w tym miejscu  Pokrótce przedstawię co mogę zaproponować, jak wygląda moja praca w trakcie Waszego dnia oraz w jakiej formie dostaniecie swoje wyczekane zdjęcia. Tworzymy opowieść. Zaczynamy przygotowaniami, kończymy oczepinami. Powstanie wiele, bardzo wiele klatek, które później, starannie wybrane i ułożone w odpowiednią kolejność, pokażą Waszą ślubną historię. Będę z Wami podczas kluczowych momentów, a także tych pobocznych. Później mi powiecie – nawet nie wiedzieliśmy, że fotografujesz! Przypominać będę o „obowiązkowych” zdjęciach z najbliższymi, co by rodzice lub dziadkowie mieli co na komodzie w salonie postawić. Będę z Waszymi gośćmi, jak toasty wznoszą, będę razem z Wami w tańcu. Blisko, intensywnie, często niechcący szturchany, ale to dzięki temu ujęcia z wesela, są tak prawdziwe, jakbyśmy patrzyli na nie własnymi oczami. Nie zapomnę o detalach, bo przecież często sami robicie ozdoby, po nocach klejąc winietki. A gdy warunki będą stosowne i pogoda dopisze, na krótki oddech wyjść z wesela możemy. Zróbimy kilka zdjęć tego jak wyglądacie, jak się do siebie śmiejecie i jak się przytulacie. Nikt nie zauważy, że nas nie ma… To i wiele więcej, będziecie mieli na zdjęciach ode mnie.

Przygotowałem dla Was prostą ofertę. Podstawą jest pakiet reportażowy, a uzupełnić go możecie o dodatkowy dzień plenerowy.

Wygląda to tak: 

Pakiet reportażowy, a w nim:

  • opcjonalnie: przygotowania, błogosławieństwo
  • ceremonia ślubu wraz z życzeniami
  • wesele lub przyjęcie do końca oczepin, jednak nie później niż do 1 w nocy
  • opcjonalnie: krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

Pakiet rozszerzony czyli reportaż + pełny plener w inny dzień

  • to co wyżej, a dodatkowo spotykamy się w dogodnie wybranym terminie, głownie po to aby robić Wam zdjęcia, a po nich, może kawa? 

Wszystkie szczegóły oferty dostaniecie w odpowiedzi na formularz, który można wypełnić na stronie >>kontaktowej<< lub ten znajdujący się na dole strony.


W każdym przypadku dostaniecie:

  • fotoksiążkę 100 stron, w rozmiarze 20x30cm
  • nośnik cyfrowy w etui dopasowanym do książki
  • minimum 400 zdjęć po autorskiej obróbce i bardzo mocnej selekcji, po to aby pokazać Wasz dzień jak najlepiej.
  • galeria www, jeśli takie będzie Wasze życzenie

Książka układana przeze mnie, ze zdjęć które lubicie najbardziej, a jeśli wolicie, wybiorę je ja oraz ułożę tak, aby najlepiej wszystko pokazać. Oprawa, grawery, to ustalamy indywidualnie. Możecie również dokupić dodatkowe fotoalbumy lub książki dla swoich bliskich. Na spotkaniu, jeśli tylko będzie ono możliwe, wszystko można obejrzeć i wybrać wedle własnego gustu i chęci.


Na powyższym moja fotografia się nie kończy.  Sesja narzeczeńska, plenerowa poślubna? Napiszcie, zapytajcie. Bardzo chętnie sfotografuję również ważne wydarzenia z Waszego życia, chrzest dziecka, czy po prostu, Wasz wspólny dzień, tworząc tym samym sesję lifestyle. Możecie skorzystać z poniższego formularza jeśli chcecie zapytać o dostępność Waszego terminu albo zwyczajnie, skontaktować się ze mną. 

Paweł.

Kontakt:

Paweł Czarnastel. +48 780 157 570