Strona zespołu >>

ZAJAZD BRZOZOWY RAJ WESELA

Ślub i wesele to wyjątkowe przeżycie dla każdej Młodej Pary oraz ich rodziców i gości. Zapraszamy do organizacji wyjątkowego wesela w naszym lokalu Pyszne menu, świetna atmosfera i zabawa do białego rana!Duża, komfortowa i klimatyzowana sala zapewni Państwu wygodę i pomieści nawet 160 osób.

Zapewniamy całonocną obsługę na najwyższym poziomie i niezapomnianą zabawę. Zapraszamy do kontaktu i organizacji wesela w naszym Brzozowym Raju! Inne przyjęcia o podobnym charakterze objęte są odrębną ceną, która waha się w zależności od wybranego menu.

Zapraszamy do organizacji wyjątkowego wesela w Brzozowym Raju. Oferujemy pokój dla nowożeńców w cenie wesela. W menu weselnym dajemy do wyboru 6 dań gorących, 12 przekąsek, deser, tort i ciasto. Zaserwujemy gościom potrawy polskie. Szef kuchni zaserwuje swoje specjalności.

Oprócz sali weselnej dworek posiada przytulne i komfortowe pokoje hotelowe. Wokół obiektu znajduje się barwny ogród, pełen zieleni i kwiatów. Na uwadze mamy także najmłodszych gości, dlatego przy obiekcie znajduje się bezpieczny i certyfikowany plac zabaw.

Podzagajnik 135 Podzagajnik

m.me/weselazwolen

Zadzwoń 48 676 52 20

biuro@brzozowy-raj.pl

https://www.facebook.com/weselazwolen/

www.brzozowy-raj.pl