Strona zespołu >>

Zaczynaliśmy wiosną 2003 roku. Już na początku naszej działalności postawiliśmy na wyborną kuchnię z najlepszych i świeżych składników. Nie bez przyczyny stworzyliśmy klimatyczne miejsce, które urzeka atmosferą, pozwala cieszyć oko i łechce podniebienie. A wszystko to zaledwie dziesięć minut jazdy od Lublina!

W 2013 roku zajazd zyskał nowy, nawiązujący do dworskich czasów wizerunek. Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy 24 przytulne i klimatyzowane pokoje. Nie zmieniliśmy za to kulinarnych zamiłowań i kuchennego kunsztu. Przez lata nasi kucharze perfekcyjnie opanowali sztukę tradycyjnej polskiej kuchni. Wyczarujemy dla Ciebie romantyczną kolację, rodzinny obiad, ale z równym znawstwem zorganizujemy bankiet, konferencję, chrzciny czy wesele.

Naszym gościom zapewniamy przestronne sale restauracyjne, i strzeżony parking, W lecie zaś oddajemy do dyspozycji skryty ogród, dający wytchnienie i ulgę w upalne dni. Dla najmłodszych przygotowaliśmy długie chwile zabawy pośród niezwykłych ogrodowych atrakcji.

Gotujemy niebanalnie, suto, ale przede wszystkim LOKALNIE.

Opieramy się na lokalnych dostawcach, dzięki czemu korzystamy zawsze ze świeżych i ekologicznych warzyw, owoców, mięs i ryb.

Restauracja

Restauracja Biesiada specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej, której receptury przekazywane były z pokolenia na pokolenie….do tego odrobina kreatywności kucharzy oraz najlepsze, świeże składniki. To właśnie dzięki temu udało się stworzyć klimatyczne miejsce, w którym serwowane dania zachwycą nie jedno podniebienie. Naszym Gościom zapewniamy przestronne sale restauracyjne zaś w ciepłe dni oddajemy do dyspozycji cudowny ogród dający wytchnienie, kojący ciszą, spokojem i niesamowitą zielenią. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw dla dzieci.

Tak niedaleko – dziesięć minut jazdy od Lublina !

Przygotujemy romantyczną kolację, rodzinny obiad, jak również zorganizujemy bankiet, chrzciny czy wesele. Służymy pomocą i wsparciem przy organizacji każdego rodzaju przyjęcia, dołożymy wszelkich starań, by zorganizowane przyjęcie było niezapomniane dla Państwa i Waszych Gości.

Wesela

Dzień ślubu, to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, a perfekcyjnie przygotowane wesele to marzenie wielu młodych par. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe: piękna suknia, piękne kwiaty, a także niepowtarzalny klimat miejsca przyjęcia weselnego.

Szczególny klimat tworzy się u nas późną wiosną i latem , kiedy swoje uroki odkrywa wspaniały ogród z szemrzącym strumykiem z dużą altaną ogrodową która stanowi idealne miejsce do organizacji imprez na świeżym powietrzu przy dźwiękach muzyki. W altanie mamy możliwość gościć ok. 80 osób, serwując wspaniałości dań z restauracji oraz dań grillowych.

restauracja@hotelbiesiada.pl

hotelbiesiada.pl

http://www.facebook.com/hotelbiesiada

Hotel Biesiada

Bogucin 175 C
21-080 Garbów (k. Lublina)

tel: +48  81 501 93 35
tel. kom. +48 502 502 500

email:info@hotelbiesiada.pl

Imprezy okolicznościowe, szkolenia, konferencje:
tel. kom. 505 577 499