Strona zespołu >>

Miło mi, że chcesz mnie poznać!


Jestem Bartek i prowadzę proste życie w małej pod Lubelskiej wsi. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ale nie lubię nudy. Gdy chcę odpocząć, jadę w góry. Tam przez męczącą wspinaczkę odpoczywam. Pasję do fotografii odkryłem w wieku 12 lat i trwa ona do dziś. Jednak przez te lata wszystko się zmieniło. Fotografowanie roślin, krajobrazów, oraz zwierząt przerodziło się w fotoreportaże.

W Lubelskiej Szkole Fotografii odkryłem piękno fotoreportażu. Zdjęcia reporterskie mogą nieść w sobie ogromny ładunek emocji. Zapadają w pamięć i zmieniają bieg wydarzeń. To wszystko sprawiło, że zacząłem podążać właśnie w tym kierunku fotografii. Zaczynałem od fotografowania małych wydarzeń o których nikt nie wiedział. Teraz fotografuje Wasze śluby, ogólnopolskie zawody sportowe, koncerty, wydarzenia. Gdy to połączymy, otrzymamy doskonały trening dla oka i refleksu.

Kilka faktów o mnie.

Mam kochającą, zielonooką żonę Sabinkę, oraz rocznego syna Marcela.

Działam spontanicznie. Moje planowanie kończy się na ustaleniu, tego co danego dnia mam zrobić.

Kieruje się intuicją.

Uwielbiam Formułę 1, gokarty, oraz siatkówkę. Czerwone samochody są najszybsze, więc kibicuje Ferrari.

Zdarzyło mi się pojechać na temat dla gazety, bez akumulatora lub karty pamięci.

Jestem gadżeciarzem. Do aparatów mam wszystkoz z czego skorzystam, jak i nie skorzystam. Trzymam również aparaty, na których już nie pracuje.

Mam bzika ma punkcie kopii zapasowych. Wiecznie mam za mało dysków.

Fajnie, że doczytałaś, lub doczytałeś o mnie do tego miejsca. Spotkajmy się przy aromatycznej kawie.

JAK MNIE ZŁAPAĆ?


Na co dzień możecie mnie spotkać w małej wiosce, 25 km od Lublina. Baranówce. Jeżeli chcecie się spotkać, to śmiało dzwońcie, lub skorzystajcie z formularza który widzicie. 

Telefon: 697-466-922

E-mail: biuro@bartekwojtowicz.pl

Do zobaczenia! 

www.bartekwojtowicz.pl