Strona zespołu >>

Ślubne Produkcje Filmowe. Dzisiaj doczekaliśmy czasów, kiedy wymagania dotyczące wideofilmowania uroczystości ślubnych urosły do poziomu produkcji telewizyjnych. Młodzi ludzie oczekują realizacji profesjonalnej, odbiegającej od potocznie znanej „chałtury”.  Tylko dobrze przygotowana ekipa filmowa może stworzyć film, który będziemy oglądać z zaciekawieniem, wzruszeniem, radością i śmiechem. W filmie ślubnym nie ma dzisiaj miejsca na tzw. uciekający dźwięk podczas zabawy, nudne ujęcia, przepalony światłem z kamery obraz, świecące się twarze czy niedoświetlony obraz.  Od realizatorów wymaga się płynnych, artystycznych ujęć, stosowania sprzętu kamerowego typu: steadicam, kran kamerowy, wózek zdjeciowy, rejestratory dźwięku, oświetlenie filmowe, optykę szerokokątną. Od montażystów wymaga się artystycznej, profesjonalnej edycji materiału filmowego. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, o którym podobno się nie dyskutuje ale nasze podejście do tematu jest bardzo estetyczne. Zawsze zamykając realizację filmową rozmawiamy z klientami sugerując im rozwiązania profesjonalne, gustowne, odbiegajace od amatorskiej realizacji.

Do produkcji filmowej i realizacji kamerowych zapewniamy wysokiej klasy sprzęt filmowy: DRON – 6 silnikowa bezzałogowa platforma latająca z żyroskopowym gimbalem, KRAN KAMEROWY – potężne ramie kamerowe z głowicą 3D, SAMOJEZDNY WÓZEK FILMOWY – technika sceniczna, STEADYCAM KAMIZELKOWY, JAZDA KAMEROWA – wózek filmowy z siedziskiem operatorskim, STATYWY OLEJOWE, MIKROPORTY I REJESTRATORY DŹWIĘKU, OŚWIETLENIE FILMOWE, STATYWY OLEJOWE

Zrealizujemy profesjonalne, równe, stabilne ujęcia z lotu ptaka. FIlmowanie z powietrza umożliwia nam bezzałogowa platforma latająca „DRON” wyposażona w kamerę fullHd z wymienną optyką. Jego najnowocześniejszy system stabilizacji oparty na żyroskopowej głowicy pozwala na uzyskanie stabilnych ujęć nawet przy dużych prędkościach. Helikopter jest wspomagany przez system GPS. Ma wiele funkcji zwiększających bezpieczeństwo, m.in. automatyczny powrót do miejsca startu, autolondowanie itp. Jednak nic nie zastąpi odpowiedzialności człowieka, umiejętności i doświadczenia osoby obsługującej kopter. Jeszcze niedawno wystarczyło zrobić kilka ujęć latającą zabawką z podczepioną kamerką z dużej wysokości żeby zrobić furorę. Dzisiaj DRON z żyroskopowym gimbalem oraz niezależnym sterowaniem kamerą umożliwia nam realizację profesjonalnych filmowych ujęć z lotu ptaka, jak również dynamicznych ujęć akcji samochodowych oraz reżyserowanych ujęć filmowych. Filmy z lotu ptaka dzięki takim urządzeniom jak kopter są juz możliwe do realizacji na najwyzszym poziomie. 

Zapewniamy kompleksową kamerową obsługę eventów, konferencji, koncertów. Realizujemy wielokamerowe transmisje na telebim oraz relacje filmowe. Wykonujemy zawodowe ujęcia z lotu ptaka. Nasz sprzęt filmowy typu kran kamerowy z głowicą 3D, samoojezdny sceniczny wózek filmowy, steadycam kamizelkowy, statywy olejowe oraz bezzałogowa platforma latająca DRON z głowicą żyroskopową pozwalają zrealizować materiał filmowy dla najbardziej wymagających klientów.

Produkcje Wideoclipów. Na zlecenie zespołów muzycznych, wokalistów, agencji artystycznych wykonujemy profesjonalne reżyserowane teledyski. Możecie Państwo liczyć na fachową pomoc w stworzeniu scenariusza, realizację zdjęć i montaż. Nasza pomysłowa ekipa filmowa podejmie się realizacji zdjęć w sposób nie tylko profesjoanalny zgodny ze sztuką filmową ale równiez artystyczny i oryginalny tak aby powiązać obraz, dźwięk, merytorykę w jedną dobrze zcaloną całość oraz spełnic oczekiwania klienta.

AV Event Center – CrowFilm

ul. Diamentowa 4 20-447 Lublin tel./fax 81 441 71 47

mobile. 725 026 000

www.wideofilmowaniehd.pl