Strona zespołu >>

BorekFotografia to firma fotograficzna działająca na rynku fotografii ślubnej od 2015 roku. Tworzona jest przez jedną osobę – głównego fotografa a zarazem właściciela: Sebastiana Borka. Ma swoją siedzibę w Lublinie ale działa na terenie całej Polski, głównie w Warszawie, Rzeszowie i okolicznych miastach na lubelszczyźnie. Uwielbia szeroko pojętą fotografię ale szczególnie specjalizuje się w fotografii ślubnej, reportażach ślubnych i portretach. Jego styl pracy to połączenie portretowania z reportażem: nie wpływa na naturalny przebieg wydarzeń ale w dogodnych momentach ustawia młodą parę i wykonuje im portrety, które później poddaje swojej autorskiej specjalnej postprodukcji.To połączenie awangardy z autorskim spojrzeniem na uroczystości.

Sebastian Borek – portrecista, fotograf ślubny z Lublina

Mam na imię Sebastian, z pasji jestem fotografem ślubnym a z zamiłowania portrecistą.

kilka słów o moim podejściu do fotografii

Trafiliście idealnie, jeżeli szukacie fotografa ślubnego, który w wyjątkowy sposób udokumentuje jeden z najważniejszych momentów w Waszym życiu. Staram się, podczas uroczystości, żebyście nie odczuli mojej obecności, dokumentuję Wasze emocje i przeżycia (ale jak już znajdzie się chwila na fotografię portretową to podpowiadam gdzie najlepiej to wyjdzie). Przy dużym stresie Państwa Młodych dam małe wskazówki, bez obaw. Nie bójcie się zadawać pytań, chętnie na nie odpowiadam. Najchętniej jednak, przed uroczystością, spotykam się osobiście. Wtedy możemy porozmawiać, nie kryjąc przed sobą własnych potrzeb, możliwości. Ważne dla mnie jest to, żebym stał się dla Was znajomym, dzięki temu nie stresujecie się moją obecnością, jesteście sobą a Wasze przeżycia nie są sztuczne. Musicie pamiętać, że efekt końcowy to nasza wspólna praca. Poświęćcie mi odrobinę czasu tego dnia, nie kryjcie przede mną swoich emocji a reportaż napewno wyjdzie świetny. Najważniejsze jest to, żebyście nie bali się przede mną otworzyć. Wybierałaś kilka miesięcy koronkę na suknię bądź obrączki? Pokaż mi to, powiedz o tym. Fotografuję wszystko to, co chcecie mi pokazać, w czym pozwolicie mi uczestniczyć i to wszystko składa się na efekt końcowy – czyli rewelacyjny reportaż z najważniejszego dnia.

Wykonuję reportaże ślubne na terenie całej Polski, w szczególności w rodzinnym mieście Lublin lub miastach: Warszawa, Kraków czy np. Zamość. Jeżeli tylko będziecie chcieli  żebym dla Was wykonał reportaż – dojadę w najdalsze zakątki Polski.

To tak w skrócie, dużo więcej opowiem Wam na żywo. 

m.me/BorekFotografia

sebastian.wojciech.borek@gmail.com

http://www.facebook.com/BorekFotografia

http://www.borekfotografia.pl