Strona zespołu >>

Oferujemy zaproszenia ślubne, zawieszki na alkohol, karty menu, zaproszenia okolicznościowe, księgi gości oraz inne dodatki. Sprawdź nas na alma-art.pl

Firma Alma – art oferuje Państwu oryginalne zaproszenia i gustowne dodatki na wyjątkowe okazje,szczególnie na ślub i wesele.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją zaproszeń ślubnych i okolicznościowych. Jesteśmy również przedstawicielem największego producenta zaproszeń w Polsce. W naszej ofercie, która ciągle się poszerza, znajdują się zaproszenia ręcznie robione i laserowo wycinane, tradycyjne i nowoczesne, skromne i bogato zdobione. Każdy znajdzie coś dla siebie:)

Kilkuletnie doświadczenie pomogło nam dostosować nasze produkty do potrzeb klientów. Staramy się podążać za trendami pamiętając, że najważniejsza jest jakość. Zaproszenia wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, korzystamy tylko z najwyższej jakości papierów i sprawdzonych materiałów ozdobnych, by w efekcie uzyskać eleganckie i efektowne zaproszenie. Dla bardziej wymagających klientów stworzyliśmy całe linie produktów w takiej samej stylistyce, np. zaproszenie, winietkę, zawieszkę na alkohol, księgę gości, kartę menu, tablicę z rozmieszczeniem stołów, itp. Wszystkie te wyroby mogą być spersonalizowane i indywidualnie dostosowane do życzeń klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie sklepu internetowego alma-art.pl oraz w pracowni Alma-art przy ul Fabrycznej 11/3 w Lublinie.

Alma-art
ul. Fabryczna 11/3
20-301 Lublin
Polska

697 727 598

zaproszenia@alma-art.pl

m.me/714729658659872

http://alma-art.pl

http://www.facebook.com/Alma-artpl-Artykuły-weselne-zaproszenia-karty-menu-i-wiele-więcej-714729658659872